Jste připraveni na revoluci ve svém jídelníčku?

 

 

Jste připraveni na revoluci ve svém jídelníčku?

Představujeme vám Kapří paštiku – lahůdku, která vás přenese přímo na břeh čistého rybníka obklopeného nedotčenou přírodou Vysočiny. Tento gurmánský zážitek vás zcela určitě nadchne nejen svou jemnou a vyváženou chutí a také svými zdravými benefity.

Naše Kapří paštika je vyrobená z pečlivě vybraného, pomalu rostoucího kapřího masa z chladných vod vysočinských rybníků. Je plná antioxidantů a omega 3 mastných kyselin, které posílí vaši imunitu, zvýší energii a chrání srdce. Díky tomu je Kapří paštika nejen lahůdkou, ale také potravinou, která skutečně prospívá vašemu zdraví. Za svou chuť získala prestižní gastronomickou cenu Great Taste a za svůj obal cenu Red Dot Award.

Dopřejte si rychlý zdravý oběd nebo připravte originální gastronomický zážitek pro večerní setkání s přáteli. Vychutnejte si Kapří paštiku namazanou na krajíci kváskového chleba, můžete ji také podávat se sýrem a zeleninou a s lahodnou bagetou. Toto jsou příležitosti, kdy ochutnáte nejen klasickou rybí lahůdku, ale také kousek čisté přírody a řemeslné tradice.

 

BEZ KOSTÍ A OBÁVANÉ RYBÍ VŮNĚ

Kapří paštika se pyšní lahodným kapřím masem, které vaše chuťové buňky okouzlí a přenese vás přímo na břeh rybníka. Je absolutně bez kostí a bez obávané rybí vůně, která je pro většinu ryb typická.

 

PRVOTŘÍDNÍ CHOV A JASNÝ PŮVOD

Jste si opravdu jistí, že víte, jaký původ má maso, které jste našli v regálu ve svém obchodě? Maso v Kapří paštice pochází z prvotřídních chovů. Naše ryby vyrůstají v čisté vodě, která je přímo nabitá živinami.

 

PRO DĚTI I PRO SPORTOVCE

Kapří paštika, bohatá na bílkoviny a vitamín D, je nejen výjimečně výživným pokušením pro sportovce, ale také skvělou alternativou pro vaše nejmenší, kteří se obvykle k rybám staví trochu opatrně. Každé kousnutí této paštiky je plné živin a chutí, které vaše tělo potřebuje pro svůj správný vývoj a fungování.

 

 

LAHODNÁ CHUŤ V KAŽDÉM SOUSTU

Znáte ten pocit, když si koupíte kapra a pak zjistíte, že je tuhý a nepříjemný na chuť? My ano. Proto jsme se rozhodli jít jinou cestou. Naši kapři rostou pomalu v chladné vodě vysočinských rybníků, což dodává jejich masu tu nejlahodnější chuť.

 

ZAMILUJTE SE DO KAPRŮ A DOBRÉHO JÍDLA

Naše kapří paštika je z jemného a lehce stravitelného masa, které vašemu tělu dodá energii a posílí vaši imunitu. Je bohatá na omega-3 mastné kyseliny, které chrání vaše srdce. A k tomu všemu má skvělou chuť.

 

Připravte se na jedinečný gastronomický zážitek z jemného masa plného chutí. Protože si zasloužíte jídlo, které je dobré pro vaše tělo a má vynikající chuť.

V naší nabídce si můžete vybrat i její bezlaktózovou variantu. Tuto kapří delikatesu můžete darovat i svým blízkým. Skvělým dárkem je dárkové balení, které získalo za svůj obal prestižní cenu Red Dot Award. Vyzkoušejte naši Kapří paštiku a už nikdy nebudete chtít jinou!

 

KDE KAPŘÍ PAŠTIKU KOUPIT?

Kapří paštika se dá kromě našeho e-shopu koupit také v mnoha prodejnách zdravé výživy, pekařství, bistrech, vinotékách, rybárnách po celé České republice. Všechna místa naleznete přehledně na webových stránkách Kapří paštiky zde.